Projekty graficzne

Projekty graficzne

Projekty graficzne tworzy nasz kreatywny, świeży, pełen pomysłów zespół grafików komputerowych. Odpowiednie wyważenie takich elementów, jak przemyślane teksty, ciekawe fotografie, absorbujące czcionki, pasująca kolorystyka oraz stylowe kształty tworzą jedną, pełnowartościową całość. Tak zaprojektowany wizerunek graficzny tworzy swoistą "wizytówkę" firmy.
Sprzęt

Sprzęt

Duża moc obliczeniowa sprzętu komputerowego zapewnia płynne poruszanie się w oprogramowaniu graficznym. Tworzy solidną podstawę do pracy nad starannie zaprojektowanymi pracami graficznymi.
Oprogramowanie

Oprogramowanie

Odpowiednio dobrane programy graficzne dają nieograniczone możliwości zobrazownia pomysłów. W połączeniu z wydajnym sprzętem tworzą środowisko, w którym tylko pomysł wyznacza granice.
Wiedza i doświadczenie

Wiedza

Wiedza jest potrzebna i zarazem niezbęna do sporzytkowania środowiska pracy grafika komputerowego. Oprócz istotnych informacji, które winny się znaleźć w projekcie, całość musi współgrać i być ciekwawa dla odbiorcy projektowanej reklamy.
Efekty pracy

Eekty pracy

Projekt graficzny naklejki manetycznej na lodówkę został stworzony. Odpowienio przygotowany odzwierciedli się w sposób lustrzany w rzeczywistości. Naklejka magnetyczna będzie wyglądać dokładnie tak, jak na ekranie komputera.
Pędzel

Jak zacząć?

Aby rozpocząć tworzenie grafiki nasz zespół projektowy potrzebuje informacji, które będą widnieć na magnesach. Teksty, logotypy, fotografie, dane kontaktowe, preferowana kolorysytka czy kształt pozwoli sprawnie przygotować wzorowy projekt.
25%

Decyzja zakupu

Magnesy reklamowe na lodówkę to święte narzędzie marketingowe do komunikowania się z Klientem. Jest dobrym pomysłem na gadżet reklamowy. Może zdobić lodówkę odbiorcy.
50%

Wytyczne

Do przygotowania projektu graficznego potrzeba informacji opisujących wygląd magnesu. Zaliczamy do nich rozmiar naklejki, kształt, teksty, preferowana kolorystyka, fotografie, logo itp.
75%

Akceptacja projektu

Przygotowene projekty graficzne przesyłamy do akceptacji. Na tym etapie można zgłaszać uwagi dotycznące wyglądu naklejki. Gdy brakuje uwag następuje akceptacja projektu.
100%

Produkcja

Zaakceptowany projekt graficzny przekazywany jest do działu produkcji. Tu gotowe magnesy na lodówkę powstają zgodnie z ustalonym terminem a następnie pakowane i wysyłane pod wskazany adres.

Wytyczne do samodzielnego przygotowania projektu graficznego

  • Rozmiar rzeczywisty (1:1)
  • Spady: 1-2mm
  • Rozdzielczość: 300dpi
  • Tryb kolorów: CMYK
  • Zapis do JPG (max jakość) lub PDF (czcionki w krzywych)
Chmura

Projekty można przesłać za pomocą

  • Poczta e-mail (waga załączników do 10mb)
  • Serwera FTP
  • Za pomocą serwisu WeTransfer

Oferta dla miejscowości