O nas

O nas

Przygodę z magnesami na lodówki rozpoczeliśmy już w roku 2010. Początkowo produkowaliśmy po kilkanaście sztuka magnesów dla pojedynczych Klientów. Fotografie rodzinne, pamiątki dla gości weselnych, miłe chwile z wycieczek czy zdjęcia szkolne. Z każdym zleceniem usprawnialiśmy efekt końcowy tj. odpowiedni wygląd gotowych naklejek magnetycznych. Od doboru odpowiedniej grubości magnesu, optymalnej gramatury papiru, precyzyjnego nadruku, po dbałe wykończenie, kwestie zabezpieczenia przed zadrapaniami, czy pomysł na opakowanie stworzyliśmy solidne, pełnowartosciowe magnesy reklamowe na lodówkę. Porządnie przygotowana forma reklamy, na życzenie odpowiednio zapakowana to tzw. "wisienka na torcie" niejednej rozwijającej się firmy.

1. Kontakt z BOK

Jest pierwszym istotnym elementem przyjemnej współpracy. Pomaga dobrać optymalną wielkość oraz ilość reklamy. Ustala wstępną koncepcję dotyczącą wyglądu lub określa parametry techniczne projektu dla samodzielnych artystów. Definiuje adekwatną cenę do prodktu. Określa ramę czasową prac.

2. Projektowanie

Jeśli jeszcze nie posiadasz własnego wizerunku reklamowego to dobrze trafiłeś. To co zostanie wymyślone w tym momencie będzie towarzyszyć przyszłym korzyścią. Czas na ciekawą prezentacje Twojego produktu, usługi, wizerunku, miłego kontaktu czy dobrych skojarzeń. Projektujemy dla Ciebie magnes. W każdym czasie trawających prac możesz przesyłać pomysły lub uwagi dotyczące projektu. Tworzymy do momentu, w który jesteś usatysfakcjonowany wyglądem Twojej reklamy.

3. Produkcja

Szata graficzna jest już ustalona. Czas na sprawną, dokładną produkcję. Nasz zespół produkcyjny odzwierciedli wygląd ustalonego projektu na magnesie. Odpowiednia grubość magnesu, precyzyjny ostry zadruk oraz laminat zabezpieczający tworzą jedną całość naklejki magnetycznej. Standardowo naklejki magnetyczne tworzone są z połysiem. Na życzenie matowe wykończenie.

4. Wykańczanie

Na topie są kafle. Kształty kwadratowe oraz prosokątne są najczęściej spotykane wśród magnesów. Przyczyna jest krótszy czas realizacji zamówienia oraz niższa cena. Indywidualny kształt króluje przy większych nakładach, gdzie czas i cena rozkładają się na tysiące pojednczych magnesów. Wycięte koła, elipsy, produkty czy kształtne logotypy to już prawdziwa inwestycja na masową skale.

5. Pakowanie

Standardowo wyprodukowane magnesy na lodówkę są zapakowane w opakowanie zbiorcze. Pudełko kartonowe, z którego po otwarciu można rozporowadzać magnesy. Dla wymagających wysokiej estetyki pojedyncze naklejki magnetyczne pakowane są w przeźroczyste woreczki z zamykaną na klej klapką. To rozwiązanie w jeszcze większym stopniu podkreśla wyjątkowość produktu. Ponadto stanowi podstawę do przyklejenia pojedynczej sztuki np. w czasopiśmie czy gazetce branżowej.

6. Transport

Produkt jest już wyprodukowany, spakowany, odpowiednio przygotowany do wysyłki. Czekamy na odbiór paczki przez Kuriera. Wszystkie gotowe produkty wysyłamy pod wskazany adres firmą kurierską GLS. Z reguły przesyłka jest dostarczana do Państwa w następnym dniu od nadania. Kurierzy są szybcy. Kiedy jednak adres doręczenia znajduje sią b. daleko od najbliższej centrali GLS produkt dostarczany jest w dwa dni od nadania.

Oferta dla miejscowości